TeamSpeak

Aktualnie używany przez nas TeamSpeak można ściągnąć z tych linków: 32bit / 64bit. Należy wybrać odpowiednią dla naszego systemu wersję.


Po instalacji TeamSpeak należy pamiętać o zaznaczeniu opcji 'Uruchom jako administrator' dla skrótu (patrz: tak samo jak dla uruchamianie arma3.exe jako administrator).


Podczas włączania TS nie wykonujemy proponowanego update'u, o ile pojawi się taka opcja!
Następnie przechodzimy do konfiguracji TeamSpeak. Na samym początku możemy dodać serwer GCT do zakładek.


Dalej ustawiamy dowolny przycisk do nadawania przez program (zalecany klawisz boczny myszy).


Ostatnim krokiem będzie ustawienie użycia klawisza w grze.


Po skonfigurowaniu TeamSpeak przechodzimy do uruchomienia potrzebnego pluginu dla Arma. Uwaga! Podczas instalacji pluginu TeamSpeak musi być wyłączony. Jeżeli mamy pobrane mody cały proces odbywa się automatycznie. Wystarczy uruchomić Arma poprzez program Rocket z zaznaczonymi modami 'cba_a3' oraz 'gct_core'.


Po poprawnym wykonaniu instalacji powinniśmy dostać komunikat o poprawnej instalacji pluginu ACRE. Dla pewności możemy zaglądnąć do opcji TeamSpeak.


Jeżeli wszystko się powiodło następnym krokiem będzie konfiguracja klawiszologii i ustawień Arma.

W przypadku, gdy nie zobaczymy pluginu ACRE w ustawieniach TeamSpeak (obrazek wyżej), należy wgrać go ręcznie! Akcja wymaga wyłączenia TeamSpeak.

Pluginy ACRE znajdują się w folderze: ~Arma/@gct_core/plugin. Po zamknięciu TeamSpeak oba pliki kopiujemy do folderu: ~TeamSpeak/config/plugin.